Naše vzdelávacie centrum

Naše vzdelávacie centrum BM Centrum s. r. o. sa zaoberá vzdelávaním v rozličných oblastiach a pripravuje stále nové kurzy zamerané na vzdelávanie a rekvalifikáciu dospelých. Ponuka kurzov, ktoré organizujeme sa neustále rozširuje. Našou výhodou je, že nie sme len vzdelávacia inštitúcia, ale dokážeme Vám pomôcť aj s uplatnením na trhu práce. Vytvorili sme spoločnosť, ktorej produkty sú synonymom kvality a sú všeobecne rešpektované. Sídlo spoločnosti je v Trenčíne, no pôsobnosť a organizované kurzy (opatrovateľský kurz, jazykové kurzyďalšie kurzy z ponuky) máme na celom území Slovenska. Pokiaľ máte záujem zorganizovať kurz vo Vašom meste neváhajte nás kontaktovať. Neustále rozširujeme sieť svojich regionálnych zástupcov. Chceš byť aj ty našim zástupcom vo svojom meste?

Akreditujeme potrebné vzdelávacie kurzy alebo ich moduly, aby sme Vám tak mohli garantovať následné uplatnenie. Zamestnávame skúsených a vzdelaných pracovníkov, ktorí robia maximum pre spokojnosť našich klientov. Za našu prácu, snahu a kvalitné služby hovoria stovky našich spokojných klientov.

Služby po skončení kurzu

Po ukončení kurzu naša práca pre Vás nekončí, stále sme tu pre Vás, pripravení pomôcť a poskytnúť Vám naše ďalšie služby ako napríklad sprostredkovanie práce v zahraničí, preklady, zabezpečiť dopravu, ubytovanie a pod.. Ponúkame organizovanie a zabezpečenie školení pre firmy, skupinky aj jednotlivcov. Zameriavame sa na zvyšovanie a nadobúdanie kvalifikácie a pomáhame vám tak k  získaniu kvalifikácie potrebnej na výkon povolaní. Naše vzdelávacie programy sú v spoločnosti a zamestnávateľmi akceptované. Organizujeme všeobecné kurzy, ale aj kurzy zamerané na niektoré špecifické povolania, napríklad: Opatrovateľský kurz alebo Nemčina pre opatrovateľky, Kurzy odbornej spôsobilosti na SBS, Kurzy anglického jazyka a podobne.

Naši klienti sú po ukončení kurzu spôsobilí výkonu budúcich povolaní a dosahujú v práci veľmi dobré výsledky. Lektori počas výuky používajú najmodernejšie metódy a postupy, sú to profesionáli z praxe, vzdelaní a pripravení odovzdať Vám svoje skúsenosti a znalosti. Neustále pracujeme na tom, aby sme našu ponuku produktov prispôsobovali Vašim požiadavkám a rozširovali ju. Naše kurzy sa snažíme prepájať a klientom, ktorí u nás absolvujú niektorý kurz poskytujeme zľavy, darčeky prípadne ďalšie výhody (napr. Kniha: Nemčina pre opatrovateľky zdarma* pri opatrovateľskom kurze a úhrade poplatku za kurz jednorázovo pred jeho začatím)

Tešíme sa na Vás a veríme, že sa čoskoro osobne presvedčíte o našich nesporných kvalitách.

 

JUDr. Lukáš Mikolaj
Konateľ
BM Centrum, s.r.o.

Kontakty

BM Centrum, s.r.o.
Legionárska 25, 911 01 Trenčín

Email: info@bmcentrum.sk
Mobil: +421 (0)915 863 666
 +421 (0)910 385 238
 +421 (0)949 152 774

Súbory cookie použité na tejto stránke sú kategorizované a nižšie si môžete prečítať o každej kategórii a povoliť alebo zakázať niektoré alebo všetky z nich. Ak sú kategórie, ktoré boli predtým povolené, zakázané, odstránia sa z vášho prehliadača všetky súbory cookie priradené k tejto kategórii.